Solná jeskyně Pardubice 776 540 169

Solná jeskyně v centru Pardubic

Cesta k moři zabere moře času, ale do solné jeskyně to máte kousek. Navštivte naší solnou jeskyni ve Slunečním studiu a nechte ruch okolního světa běžet mimo vás. Během 45minutové relaxace načerpáte novou energii do života. Odpočívat budete v příjemném klidu mikroklimatické solné jeskyně za zvuku tónů uklidňující relaxační hudby.

Blahodárné účinky solné jeskyně

  • pomáhá v boji s lupénkou a kožními chorobami
  • zmírňuje astma, alergie a dýchací obtíže
  • podporuje imunitní systém
  • uvolňuje psychické napětí

Solná jeskyně je relaxačně ozdravné zařízení nahrazující lidem pobyt u moře, sloužící k jejich relaxaci, regeneraci a jako doplňková léčba různých onemocnění.

Naše solno-jodová jeskyně je určena všem, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav, preventivně zamezit vzniku různých onemocnění, odbourat stres a napětí, udržovat duševní pohodu a věnovat čas relaxaci. Jeskyně je také přizpůsobena potřebám dětí, které v dnešní době velmi často trpí sníženou imunitou, různými alergiemi a dýchacími problémy. Většina z nich nemá možnost trávit několikrát do roka čas u moře a od jejich obtíží jim proto může ulevit právě pravidelné navštěvování solné jeskyně.

Teplota v jeskyni se pohybuje v rozmezí mezi 21 a 22 stupni Celsia. Solná jeskyně má mikroklima podobné tomu v přímořské oblasti, vzduch je nasycen mikročásticemi suché soli, obsahující minerály a stopové prvky (jako jód, brom, hořčík, sodík, vápník, železo, selen atd.). Uvolňování je však intenzivnější. Během pětačtyřiceti až padesátiminutového pobytu vdechnete takové množství léčivých látek, jako kdybyste strávili u moře dva až tři dny. Zlepšení zdravotního stavu lze pozorovat již po několika návštěvách.


Zamluvte si termín
.