Solná jeskyně Pardubice 776 540 169

Bodystyling

Catapult bodystyling je počítačově řízený svalový myostimulátor pro cvičení, speciálně sestrojený k posilování, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy. Počítačem řízené programy Vám pomohou s úspěchem omezit nadváhu, celulitidu, ochablé svalstvo, poruchy krevního oběhu. Dvacet čtyři speciálních elekrod slouží k přenosu přesně definovaného proudu do dané tělesné partie.

Přístroj bodystyling je exaktní napodobenina lidské nervové soustavy ( přístroj = mozek, který vysílá elektrické signály, kabely = nervy, které přenáší signál do svalů, speciální elektrody = stimulace daných svalových partií dle přání a intenzity ) Vždy když má přírodní systém – naše tělo nějaký deficit, pomůže Bodystyling EMG01. Jde přece o pasivní sport a je pochopitelné, že nehraje roli, zda se při pohybu namáháme a dřeme vědomě, nebo zda využijeme stimulačního proudu, aby bez námahy pohyboval našimi svaly. Ve způsobu a složení všech forem ošetření je přístroj opravdu jedinečný a garantuje jednoduchou a bezbolestnou aplikaci a velké výsledky.
Laicky řečeno – přístroj Vám pomůže probudit, zpevnit, případně vybudovat svalový základ. Sval, který se pohybuje, potřebuje energii. Čím více pevných svalů, tím více Vaše tělo spaluje a samo hubne. Navíc Vaše tělo prokrví ( odbourání celulitidy), zpevní i malé svaly kolem páteře ( odstraní bolesti zad) . Možná je také výborná lymfatická masáž která pracuje na přirozeném stahovaní svalů a tím perfektně zabraňuje otékaní nohou.

Principem MYOSTIMULÁTORU BODYSTILING EMG01 je působení nízkofrekvenčního proudu ve formě MONOPOLAR nebo BIPOLAR. Přístroj tak napodobuje činnost nervové soustavy a nahrazuje mozek – nervové dráhy tak přenesou informaci pomocí elektrických impulzů na svalovou buňku. Tělo tedy vytváří bioproudy, které řídí svaly. Účinek elektronicky vyvolaného impulzu je stejný jako u impulzu vyvolaného mozkem – vyvolá svalovou kontrakci. Signály jsou programovány tak, aby simulovaly přirozené impulzy, které vedou k příjemným a účinným svalovým kontrakcím – tím působí jako přirozené cvičení.

I. Fáze: Zde se se cvičením uvolňuje kyselina mléčná a dochází k zahřívání svalu (cca 15min)

II. Fáze: Při této fázi dochází ke zpracování kyseliny mléčné (laktátu), ale ještě nedochází ke spalování tuků (cca 15min)

III.Fáze: Tato fáze nám již zajišťuje spalování tuků, neboť zde už sval nebere energii z krevního řečiště, ale z tukové buňky (15min). Pokud tuto fázi ještě prodloužíme na dvojnásob, spálíme tak dvojnásobné množství tuku (30 min),

  • Zpevnění postavy
  • Odbourávání tuku
  • Celulitida
  • Imunitní systém
  • Trávení

Kdy se nesmí proud používat

  • V těhotenství
  • Se srdečním stimulátorem
  • S ovovým implatátem
  • Trombozy,embolie

Zamluvte si termín
.